İrc Sohbet Siteleri Tanıtımı

Çağımızın en aktif iletişim aracı olan internet kullanımı evlerimizde yaygınlaşmıştır. Bununla birlikte; sanal ortamların hem faydalı hem de zararlı yanlarıyla karşı karşıya kalmaktayız. Bu yüzden hem bize iyi gelecek hem de ailemize, değerlerimize zararı olmayacak güvenilir ortamlarda iletişime geçme arzusu duyuyoruz. Ne yazık ki; internet ortamında istediklerimizi bulmak gerçekten büyük bir çaba ve iyi bir eleme gerektiriyor.

sohbet sitesi tanıtım broşürü

Dini Sohbet adı altında insanların içindeki sıkıntıları, ya da öğrenme arzularıyla arayış yapmalarını fırsat bilip, bizlere uygun olmayan çeşitli yerlerde kandırılmaya maruz kalıyoruz. Dertlerimizi unutmak ya da bir şeyler öğrenmek yerine, bu gibi yerlerde daha çok dertleniyor, strese giriyor ve doğru bildiğimizi de şaşırır hale geliyoruz.

İslami Sohbet diye girdiğimiz sitelerde ise büyük bir kafa karışıklığıyla boşluğa düşüyoruz. Ya da yalan-yanlış bilgilerle beynimizi kirletiyoruz. Sabrımızı yitiriyor kendimizi de görüşlerimizi de tanıyamayacak hale geliyoruz. Dinimize olan inancımızı, bağlılığımızı fırsat bilenler tarafından da art niyetli görüşlere maruz kalıyoruz.

İletişim bizlerin fıtratsal ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Lakin bu ihtiyacımızın bizleri yanlışa sürüklemesine izin vermemek adına güvenilir insanlarla, güvenilir kaynaklardan faydalandığımız bilgiler eşliğinde, Kur’an ve Sünnete riayet ederek sohbetlerimizi yapacağımız sitemizde sizlerle birlikte istişare etmek istiyoruz. Hem sizlerin kendinize has bakış açısını almış, hem de dinimize uygun bir ortamda bulunmuş oluruz.

İslami Chat Siteleri Hakkında Bilgi

İslami Chatlerde yanlış kişilerden uzaklaşıp, kadın-erkek ilişkilerinde, sohbetlerinde sınırları gözeterek, birbirimizi de bu konularda Hakka davet ederek paylaşımlarımızı yapmak umudundayız.

Sitemizde güvenilir ve doğru kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiler ışığında yazdığımız makalelerimizi okuyup, Kur’an’ı Kerim okumak istediğinizde de yaralanabileceğiniz ve yahut sizlerin de katkılarıyla oluşturacağımız hayatımızın her noktasını kapsayacak faydalı bilgileri, uygulamaları bulunduracağız. Yeni bir site olmamıza rağmen samimi çabamız sayesinde kısa sürede gelişebilir, büyük kitlelere ulaşabiliriz. Sizlerle birlikte dünyada büyük bir çağ açmanın peşinde; iyiliğin, güzelliğin, Hak ve Hakikatin yaygınlaşmasında el birliğiyle çaba harcayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aklımıza takılan dini ve dünyevi konularda cevaplarını doğru kaynaklardan yararlanıp, istişarelerde ederek sizlere ulaştırma çabası içerisinde olacağımızı samimiyetle söyleyebiliriz. Sitemiz hem bir blog, hem bir forum, hem de sohbet yani istişare içeren çok yönlü bir sitedir. Bu çok yönlülüğe rağmen sadeliğini, açıklığını korumaktadır. Ayrıca amaçlarımıza bağlılığımızı da Allah’ın izniyle yitirmeyeceğimiz bir site özelliği taşımaktadır.

Sizlerin ihtiyaç ve ilgilerinize karşılık verecek nitelikte, verimli bir ortam kurma yolunda, dünyalık bir çıkar asla beklemeksizin, sadece Allah’ın rızasıyla kardeşliğimizi pekiştirmek ve Kur’an’ın ipine sımsıkı sarılmak adına oluşturduğumuz bir site olma özelliği taşımaktadır.

Sizlerde bizlere destek verirseniz, diğer karmaşaların içinde, dertleri artmış, yanlış ortamlarda bunalmış diğer kardeşlerimize de ulaşır, bu yolda büyük bir azimle ilerleriz. Rabb’imizin bizim bu samimi isteğimizde destekleyeceğine inanıyoruz. Tek amacımız Allah’ın rızasına uygun bir hayatı yaşama mücadelesinde, kardeşliğimizi de pekiştirerek hayırlı bir yolda yürümektir.

Siz din kardeşlerimizle mücadelemizin Muvaffak olması yolunda ilerlemek için, büyük bir istek duyuyor, bu hedefimize Hayırlısıyla ulaşmak için de Rabb’imizden samimi bir niyazda bulunuyoruz. İnşaAllah yeni bir başlangıcın en güzel vesileleri olacağız. Bizlere vereceğiniz manevi desteğiniz için de teşekkür eder, Allah’tan da razı olması için dua ederiz.

İrc Sohbet Siteleri Tanıtım Yazıları

https://i0.wp.com/www.islamisohbetchat.com/wp-content/uploads/2021/07/online-sohbet-odalari.jpg?fit=550%2C366&ssl=1https://i0.wp.com/www.islamisohbetchat.com/wp-content/uploads/2021/07/online-sohbet-odalari.jpg?resize=150%2C150&ssl=1hak sohbetiGenelislami sohbet yazılarıirc chat,irc sohbet siteleri,sohbet sitesi tanıtım yazımları
İrc Sohbet Siteleri Tanıtımı Çağımızın en aktif iletişim aracı olan internet kullanımı evlerimizde yaygınlaşmıştır. Bununla birlikte; sanal ortamların hem faydalı hem de zararlı yanlarıyla karşı karşıya kalmaktayız. Bu yüzden hem bize iyi gelecek hem de ailemize, değerlerimize zararı olmayacak güvenilir ortamlarda iletişime geçme arzusu duyuyoruz. Ne yazık ki; internet ortamında...